Poděbradské mažoretky - úspěchy

rok titul oblast kategorie obsazení místo
1992 založení
1997 mistr ČR A (děti) skupina Hranice
1998 mistr Čech A (děti) skupina Kraslice
1998 vicemistr ČR A (děti) skupina Hranice
1999 mistr oblast A (děti) skupina Čáslavi
1999 2.vicemistr oblast D (senior) skupina Čáslav
2001 mistr oblast děti skupina Lomnice nad Popelkou
2001 mistr oblast senior skupina Lomnice nad Popelkou
2001 2.vicemistr Čech děti skupina Strakonice
2001 2.vicemistr ČR děti skupina Poděbrady
2002 vicemistr Evropa děti skupina - velká, třída C Praha
2003 mistr Evropa junior duo: Formánková, Třísková England
2004 mistr oblast děti skupina Ronov
2004 vícemistr oblast junior skupina Ronov
2004 vicemistr ČR senior duo: Formánková, Třísková Poděbrady
2004 vicemistr Evropa junior skupina - velká, třída A Švýcarsko
2005 mistr oblast děti skupina Ronov
2005 mistr oblast junior skupina Ronov
2005 vicemistr oblast senior skupina Ronov
2005 vicemistr Čech junior taneční duo: Doležalová, Formánková Klatovy
2005 mistr ČR junior skupina Poděbrady
2005 vicemistr ČR junior Taneční sólo: Formánková Eva Poděbrady
2005 Zvláštní ocenění v soutěži Spotovec roku města Poděbrad
2006 mistr Čech junior skupina Strakonice
2006 vicemistr Čech děti Taneční sólo: Kafková Veronika Klatovy
2006 2.vicemistr Čech děti Taneční sólo: Ypoltová Dominika Klatovy
2006 2.vicemistr Čech junior Taneční sólo: Formánková Eva Klatovy
2006 mistr Čech junior duo s hůlkou: Outlá ,Šípková Klatovy
2006 vicemistr Čech senior duo s hůlkou: Formánková,Doležalová Klatovy
2006 mistr Čech děti sólo s hůlkou: Kafková Veronika Klatovy
2006 mistr Čech junior duo s hůlkou: Outlá, Šípková Klatovy
2006 vicemistr Čech junior taneční duo: Doležalová, Formánková Klatovy
2006 2.vicemistr ČR děti skupina Poděbrady
2006 2.vicemistr ČR junior skupina Poděbrady
2006 vicemistr ČR děti Taneční sólo: Kafková Veronika Poděbrady
2006 2.vicemistr ČR děti Taneční sólo: Ypoltová Dominika Poděbrady
2006 2.vicemistr ČR junior Taneční sólo: Formánková Eva Poděbrady
2006 2.vicemistr ČR junior duo s hůlkou: Outlá, Šípková Poděbrady
2007 vicemistr oblast děti skupina Ronov n/D
2007 mistr Čech děti skupina Strakonice
2007 mistr Čech junior skupina Strakonice
2007 mistr ČR děti skupina Poděbrady
2007 mistr ČR junior skupina Poděbrady
2007 mistr Čech děti Taneční sólo: Kafková Veronika Klatovy
2007 2.vicemistr Čech děti Taneční sólo: Ypoltová Dominika Klatovy
2007 mistr Čech děti duo s hůlkou: Kafková, Švandová Klatovy
2007 mistr Čech junior Taneční sólo: Formánková Eva Klatovy
2007 vicemistr Čech junior Taneční sólo: Doležalová Klára Klatovy
2007 mistr Čech junior sólo s hůlkou: Formánková Eva Klatovy
2007 vicemistr Čech junior taneční duo:Doležalová, Formánková Klatovy
2007 mistr Čech junior duo s hůlkou: Doležalová, Formánková Klatovy
2007 2.vicemistr Čech junior duo s hůlkou: Outlá, Šípková Klatovy
2007 2.vicemistr ČR děti Taneční sólo: Kafková Veronika Ostrov
2007 vicemistr ČR děti duo s hůlkou: Kafková, Švandová Ostrov
2007 mistr ČR junior Taneční sólo: Formánková Eva Ostrov
2007 mistr ČR junior sólo s hůlkou: Formánková Eva Ostrov
2007 vicemistr ČR junior taneční duo: Doležalová, Formánková Ostrov
2007 2.vicemistr ČR junior duo s hůlkou: Outlá, Šípková Ostrov
2008 vicemistr Čech děti sólo s hůlkou a rekvizitami: Veronika Kafková Klatovy
2008 2.vicemistr Čech děti sólo s hůlkou a rekvizitami: Dominika Ipoltová Klatovy
2008 mistr Čech junior mladší sólo s hůlkou a rekvizitami: Markéta Švandová Klatovy
2008 mistr Čech senior sólo s hůlkou a rekvizitami: Eva Formánková Klatovy
2008 vicemistr Čech junior starší duo s hůlkou - povinná hudba: Outlá K., Šípková M. Klatovy
2008 mistr Čech junior mladší duo s hůlkou a rekvizitami: Kafková V.,Švandová M. Klatovy
2008 mistr Čech senior duo s hůlkou a rekvizitami: Doležalová K., Formánková E. Klatovy
2008 vicemistr ČR děti sólo s hůlkou: Veronika Kafková Ronov
2008 vicemistr ČR junior mladší sólo s hůlkou: Markéta Švandová Ronov
2008 vicemistr ČR děti sólo s hůlkou a rekvizitami: Veronika Kafková Ronov
2008 mistr ČR junior mladší sólo s hůlkou a rekvizitami: Markéta Švandová Ronov
2008 mistr ČR senior sólo s hůlkou a rekvizitami: Eva Formánková Ronov
2008 mistr ČR senior sólo s dvěma hůlkami: Klára Doležalová Ronov
2008 mistr ČR junior mladší duo s hůlkou: Kafková V., Švandová M. Ronov
2008 4.místo ČR senior duo s hůlkou: Doležalová K., Formánková E. Ronov
2008 mistr ČR junior mladší duo s hůlkou a rekvitzitami: Kafková V., Švandová M. Ronov
2008 mistr ČR senior duo s hůlkou a rekvizitami: Doležalová K., Formánková E. Ronov
2008 2.vicemistr ČR senior duo s hůlkou - povinné : Outlá K., Šípková M. Ronov
2008 mistr oblast děti mladší skupina:klasická mažoretka Kladno
2008 2.vicemistr oblast junior mladší skupina:klasická mažoretka Kladno
2008 vicemistr ČR senior Show group Poděbrady
2008 vicemistr ČR senior Dance twirl Poděbrady
2009 mistr oblast děti mladší skupina:klasická mažoretka Chlumec n/C
2009 2.vicemistr oblast Děti starší skupina:klasická mažoretka Chlumec n/C
2009 2.vicemistr Čech děti solo s hůlkou a rekvizitami: Dominika Ipoltová Klatovy
2009 2.vicemistr Čech junior mladší solo s hůlkou a rekvizitami: Veronika Kafková Klatovy
2009 4. místo Čech junior mladší solo s hůlkou a rekvizitami: Markéta Švandová Klatovy
2009 mistr Čech junior starší solo s hůlkou a rekvizitami: Eva Formánková Klatovy
2009 mistr Čech senior solo s hulkou a rekvizitami: Klára Doležalová Klatovy
2009 2.vicemistr Čech junior maldší rytmické duo: Švandová, Kafková Klatovy
2009 2.vicemistr Čech junior starší rytmické duo: Outlá, Šípková Klatovy
2009 vicemistr Čech senior rytmické duo: Formánková, Doležalová, Klatovy
2009 mistr Čech junior maldší duo s hůlkou a rekvizitami: Švandová, Kafková, Klatovy
2009 vicemistr Čech junior starší duo s hůlkou a rekvizitami: Švandová, Doležalová Klatovy
2009 vicemistr Čech senior duo s hůlkou a rekvizitami:Doležalová,Formánková Klatovy
2009 mistr ČR děti solo s hůlkou a rekvizitami: Dominika Ipoltová Ronov n/D
2009 mistr ČR junior maldší solo s hůlkou a rekvizitami: Markéta Švandová Ronov n/D
2009 2.vicemistr ČR junior maldší solo s hůlkou a rekvizitami: Veronika Kafková Ronov n/D
2009 mistr ČR junior starší solo s hůlkou a rekvizitami: Eva Formánková Ronov n/D
2009 vicemistr ČR senior solo s hulkou a rekvizitami: Klára Doležalová Ronov n/D
2009 vicemistr ČR junior mladší rytmické duo Švandová, Kafková Ronov n/D
2009 mistr ČR junior starší rytmické duo Outlá, Šípková Ronov n/D
2009 vicemistr ČR senior rytmické duo Doležalová, Formánková Ronov n/D
2009 mistr ČR junior mladší duo s rekvizitami: Švandová, Kafková Ronov n/D
2009 vicemistr ČR junior starší duo s rekvizitami: Švandová, Doležalová Ronov n/D
2009 vicemistr ČR senior duo s rekvizitami: Doležalová, Formánová, Ronov n/D
2009 mistr Čech děti starší skupina: klasická mažoretka strakonice
2009 vicemistr ČR Děti starší Dance twirl Poděbrady
2009 mistr ČR senior sólo s 2 hůlkami: Klára Doležalová Nymburk
2009 2.vicemistr ČR junior starší duo povinné: Kafková, Formánková Nymburk
2009 4.místo ČR junior starší duo povinné: Outlá, Šípková Nymburk
2009 vicemistr ČR děti rytmické sólo: Dominika Ipoltová Nymburk
2009 mistr ČR junior starší rytmické sólo: Eva Formánková Nymburk
2009 mistr ČR senior rytmické solo: Klára Doležalová Nymburk
2010 vicemistr Čech děti starší skupina: Klasická mažoretka Strakonice
2010 2.vicemistr ČR děti starší skupina: Klasická mažoretka Poděbrady
2010 6.místo Čech junior mladší sólo s rekvizitami: Veronika Kafková Klatovy
2010 4.místo Čech junior starší sólo s rekvizitami: Markéta Švandová Klatovy
2010 vicemistr Čech senior solo s rekvizitami: Eva Formánková Klatovy
2010 2.vicemistr Čech senior solo s rekvizitami: Klára Doležalová Klatovy
2010 2.vicemistr Čech děti duo s rekvizitami: Průšová D., Kafková T. Klatovy
2010 vicemistr Čech junior maldší duo s rekvizitami: Švandová M., Kafková V. Klatovy
2010 mistr Čech senior taneční duo: Doležalová K., Formánková E., Klatovy
2010 vicemistr Čech senior duo s rekvizitami: Doležalová, Formánková, Klatovy
2010 2.vicemistr Čech senior duo s rekvizitami: Švarcová, Říhová, Klatovy
2010 4.místo ČR junior mladší sólo s rekvizitami: Veronika Kafková Ronov nad Doubravou
2010 6.místo ČR junior starší sólo s rekvizitami: Markéta Švandová Ronov nad Doubravou
2010 vicemistr ČR senior solo s rekvizitami: Eva Formánková Ronov nad Doubravou
2010 2.vicemistr ČR senior solo s rekvizitami: Klára Doležalová Ronov nad Doubravou
2010 4. místo ČR děti duo s rekvizitami: Průšová D., Kafková T. Ronov nad Doubravou
2010 2.vicemistr ČR junior maldší duo s rekvizitami: Švandová M., Kafková V. Ronov nad Doubravou
2010 vicemistr Čech senior duo s rekvizitami: Doležalová, Formánková, Ronov nad Doubravou
2010 2.vicemistr Čech senior duo s rekvizitami: Švarcová, Říhová, Ronov nad Doubravou
2010 5.místo ČR senior Twirling sólo povinná hudba: Klára Doležalová Nymburk
2010 mist ČR senior Twirling sólo dvě hůlky: Klára Doležalová Nymburk
2010 vicemistr ČR junior stařší Taneční sólo:Markéta Švandová Nymburk
2010 vicemistr ČR senior Taneční sólo:Eva Formánková Nymburk
2010 mistr ČR junior starší Twirling Duo: Outlá, Šípková Nymburk
2010 2.vicemistr ČR junior starší Twirling Duo: Kafková, Formánková Nymburk
2010 6.místo Evopa senior duo s rekvizitami:Doležalová, Formánková Švýcarsko - Neuchatel
2011 mistr Oblast senior skupina:klasická mažoretka Chlumec n.C.
2011 vicemistr Cech deti skupina:klasická mažoretka Strakonice
2011 vicemistr Cech senior skupina:klasická mažoretka Strakonice
2011 vicemistr CR senior skupina:klasická mažoretka Podebrady
2011 vicemistr Čvropa junior skupina:klasická mažoretka Anglie - Bath
2011 mistr Čech senior sólo s rekvizitami: Klára Doležalová Klatovy
2011 2. vicemistr Čech deti sólo s rekvizitami: Tereza Krejcíková Klatovy
2011 2. vicemistr CR deti sólo s rekvizitami: Tereza Krejcíková Ronov n.D.
2011 mistr ČR - Twirling senior malá skupina:povinná Nymburk
2011 I. vicemistr ČR - Twirling senior malá skupina:tanecní Nymburk
2011 mistr ČR - Twirling deti sólo X-strut: Daniela Prušová Nymburk
2011 vicemistr ČR - Twirling deti sólo X-strut: Jana Drahná Nymburk
2011 II. vicemistr ČR - Twirling deti starší sólo tanecní: Veronika Kafková Nymburk
2011 II. vicemistr ČR - Twirling senior sólo X-strut: Klára Doležalová Nymburk
2011 mistr ČR - Twirling senior sólo 2hulky: Klára Doležalová Nymburk
2011 II. vicemistr ČR - Twirling senior sólo tanecní: Eva Formánková Nymburk
2011 4.místo ČR - Twirling senior duo tanecní: Formánková, Kafková Nymburk
2012 mistr Oblast senior skupina:klasická mažoretka Chlumec n.C.
2012 vicemistr Cech senior skupina:klasická mažoretka Strakonice
2012 2. vicemistr Čech junior ml. sólo s rekvizitami: Tereza Krejcíková Klatovy
2012 vicemistr CR junior ml. sólo s rekvizitami: Tereza Krejcíková Ronov n.D.
2012 mistr ČR - Twirling senior sólo 2hulky: Klára Doležalová Nymburk
2012 vicemistr ČR - Twirling senior sólo X-strut: Klára Doležalová Nymburk
2012 2.místo O pohár ze zámku senior sólo twirling: Klára Doležalová Kolín
2012 3.místo O pohár ze zámku senior sólo klasická mažoretka: Klára Doležalová Kolín
2012 1.místo lokální soutež Twirling junior ml. sólo Twirl povinné: Tereza Krejcíková Liberec
2013 vicemistr Čech/td> deti Skupina:klasická mažoretka Strakonice
2013 mistr CR deti straší solo s rekvizitami:Daniela Prušová Ronov n.D.
2013 II. vicemistr CR senior solo s rekvizitami:Klára Doležalová Ronov n.D.
2013 II.vicemistr CR senior solo klasická mažoretka: Klára Doležalová Ronov n.D.
2013 4.místo CR senior duo s rekvizitami:Doležalová, Semerádová, Ronov n.D.
2013 6.místo CR senior duo klasické: Doležalová, Semerádová, Ronov n.D.
2013 mistr Twirling - CR junior mladší solo X-strut:Daniela Prušová Mohelnice
2013 mistr Twirling - CR junior mladší solo 2 hulky:Daniela Prušová Mohelnice
2013 mistr Evropa junior mladší solo s rekvizitami:Daniela Prušová Norsko-Lillehammer
2013 5.místo Evopa senior solo s rekvizitami:Klára Doležalová Norsko-Lillehammer
2013 1.místo Evropský pohár KV junior mladší sólo X-strute: Daniela Prušová Karlovy Vary
2013 2.místo Evropský pohár KV junior mladší sólo 2 hulky: Daniela Prušová Karlovy Vary
2013 e.místo Evropský pohár KV junior mladší sólo s rekvizitami: Daniela Prušová Karlovy Vary
2013 3.místo O pohár ze zámku junior skupina:klasická mažoretka Kolín
2013 2.místo O pohár ze zámku senior sólo twirling: Klára Doležalová Kolín
2013 3.místo O pohár ze zámku senior duo klasická mažoretka: Doležalová, Semerádová Kolín
2013 1.místo lokální soutež Twirling junior ml. sólo Twirl povinné: Tereza Krejcíková Liberec
2013 2.místo lokální soutež Twirling junior ml. sólo Twirl 2 hulky: Tereza Krejcíková Liberec
2013 2.místo lokální soutež Twirling junior ml. sólo Twirl tanecní: Tereza Krejcíková Liberec
2014 vicemistr Oblast deti straší skupina:klasická mažoretka Chlumec n.C.
2014 vicemistr Cech deti starší skupina:klasická mažoretka Strakonice
2014 4.místo Čech minimažoretky sólo klasická mažoretka: Katerina Suchánková Klatovy
2014 mistr Čech senior sólo klasická mažoretka: Klára Doležalová Klatovy
2014 mistr CR senior sólo klasická mažoretka: Klára Doležalová Ronov n.D.
2014 II.vicemistr CR junior mladší sólo s rekvizitami: Daniela Prušová Ronov n.D.
2014 II.vicemistr CR senior sólo s rekvizitami: Klára Doležalová Ronov n.D.
2014 vicemistr CR senior duo s rekvizitami:Doležalová, Prušová Ronov n.D.
2014 vicemistr Čech junior ml. sólo s rekvizitami: Tereza Krejcíková Opocno
2014 mistr Čech senior sólo s rekvizitami: Klára Doležalová Opocno
2014 vicemistr Čech junior mladší duo s rekvizitami:Doležalová, Prušová Opocno
2014 6.místo Evropa junior mladší sólo s rekvizitami: Daniela Prušová Chorvatsko
2014 6.místo Evropa senior sólo s rekvizitami: Klára Doležalová Chorvatsko
2014 1.místo lokální soutež junior ml. solo Twirl. 2 hulky B: Tereza Krejcíková Karlovy Vary
2014 1.místo lokální soutež junior ml. solo Twirl.tanecní B: Tereza Krejcíková Karlovy Vary
2014 3.místo lokální soutež junior ml. solo Twirl. povinné B: Tereza Krejcíková Karlovy Vary
2014 2.místo O pohár ze zámku junior velká formace:klasická mažoretka Kolín
2014 2.místo O pohár ze zámku nejsympatictejší trenér:2.místo Kolín
2014 4.místo O pohár ze zámku minimaroretky sólo klasická mažoretka: Katerina Suchánková Kolín
2014 4.místo O pohár ze zámku deti sólo klasická mažoretka:Nikole Presslová Kolín
2014 1.místo O pohár ze zámku senior sólo klasická mažoretka:Klára Doležalová Kolín
2014 2.místo O pohár ze zámku senior duo klasická mažoretka: Doležalová, Prušová Kolín
2014 1.místo O pohár ze zámku junior ml. solo twirling: Tereza Krejcíková Kolín
2014 3.místo O pohár ze zámku junior solo twirling: Daniela Prušová Kolín
2014 1.místo O pohár ze zámku junior ml. solo s rekvizitami: Tereza Krejcíková Kolín
2014 1.místo O pohár ze zámku senior solo s rekvizitami: Klára Doležalová Kolín
2014 2.místo O pohár ze zámku junior solo pom pom: Daniela Prušová Kolín
2014 1.místo O pohár ze zámku senior duo s rekvizitami:Doležalová, Prušová Kolín
2014 1.místo O pohár mesta Hranice senior solo s rekvizitami:Klára Doležalová Hranice
2014 2.místo O pohár mesta Hranice senior solo klasická mažoretka:Klára Doležalová Hranice
2014 4.místo O pohár mesta Hranice deti solo klasická mažoretka:Katerina Suchánková Hranice
2014 2.místo lokální soutež junior ml. solo Twirl. povinné B: Tereza Krejcíková Mohelnice
2014 2.místo lokální soutež junior ml. solo s Twirl. tanecní B: Tereza Krejcíková Mohelnice
2014 1.místo lokální soutež deti solo klasická mažoretka:Katerina Suchánková Dubnany
2014 1.místo lokální soutež senior solo klasická mažoretka:Klára Doležalová Dubnany
2014 4.místo lokální soutež senior duo klasická mažoretka:Doležalová, Skohoutilová, Dubnany
2015 mistr Oblast junior skupina:klasická mažoretka Chlumec n.C.
2015 vicemistr Čech minimažoretky sólo klasická mažoretka: Katerina Suchánková Klatovy
2015 4.místo Čech junior mladší sólo s rekvizitami: Daniela Prušová Dobrovice
2015 vicemistr CR junior mladší sólo s rekvizitami: Daniela Prušová Ronov n.D.
2015 vicemistr Twirling - CR junior mladší sólo X-strut: Daniela Prušová Plzen
2015 mistr Twirling - CR junior mladší sólo 2 hulky: Daniela Prušová Plzen
2015 4.místo Twirling - CR junior mladší sólo rytmic twirl: Daniela Prušová Plzen
2015 1.místo O Pohár ze zámku junior sólo s rekvizitami: Tereza Krejcíková Kolín
2015 3.místo O Pohár ze zámku junior sólo s rekvizitami: Daniela Prušová Kolín
2015 4.místo O Pohár ze zámku senior sólo s rekvizitami: Klára Doležalová Kolín
2015 1.místo O Pohár ze zámku senior duo s rekvizitami: Doležalová, Prušová Kolín
2015 1.místo O Pohár ze zámku junior sólo dance twirl: Daniela Prušová Kolín
2015 2.místo O Pohár ze zámku junior/td> sólo dance twirl: Tereza Krejcíková Kolín
2015 5.místo O Pohár ze zámku junior starší sólo dance twirl: Kristýna Beranová Kolín
2015 1.místo O Pohár ze zámku junior sólo pompom: Daniela Prušová Kolín
2015 3.místo O Pohár ze zámku junior sólo pom pom: Tereza Krejcíková Kolín
2015 1.místo Postoloprtský strevíc senior solo baton (klasická mažoretka): Klára Doležalová, Postoloprty
2015 1.místo Postoloprtský strevíc senior solo 2 hulky: Klára Doležalová, Postoloprty
2015 3.místo Postoloprtský strevíc senior solo Impro: Klára Doležalová, Postoloprty
2015 2.místo Postoloprtský strevíc senior duo baton (klasická mažoretka): Doležalová, Skohoutilová Postoloprty
2015 1.místo O Hvezdu mažoretek senior sólo baton(klasická mažoretka): Klára Doležalová Nový Bydžov
2015 1.místo O Hvezdu mažoretek senior duo baton(klasická mažoretka): Doležalová, Skohoutilová Nový Bydžov
2015 1.místo O Hvezdu mažoretek junior sólo pom pom:Daniela Prušová Nový Bydžov
2015 1.místo O Hvezdu mažoretek junior skupina baton(klasická mažoretka) Nový Bydžov